Категория: События
Печать

Всеукраїнський Європейський туроператор ТАтур до дня Святого Миколая провів благодійну акцію - «Чужих дітей не буває»!

В рамках благодійної акції «Чужих дітей не буває» деканат факультету підготовки іноземних студентів разом із викладачами-кураторами кафедри українознавства та гуманітарної підготовки ВДНЗУ «УМСА» або Української медичної стоматологічної академії в день Святого Миколая завітали до Полтавської спеціалізірованої загальноосвітньої школи-інтернату для глухих дітей. Акцію підтримав та долучився до теплої зустрічі також і студентський профком академії.

Уже не один рік поспіль у день Святого Миколая Чудотворця академія та Полтавський офіс туроператора «Татур» влаштовує теплі зустрічі з дітьми-сиротами та дітьми з особливими потребами. Не став винятком і цей рік. День Святого Миколая – ​одне з найсвітліших і найрадісніших новорічних свят, адже з його приходом кожен сподівається на маленьке диво, здійснення заповітної мрії. Свято Миколая Чудотворця найбільш очікуване для всіх дітей, а особливо для тих, у кого немає рідних, або тих, хто має вади розвитку. Напередодні свята вони пишуть йому листи зі своїми побажаннями. Звертаючись до Святого Миколая, позбавлені батьківського тепла дітлахи сподіваються на здійснення заповітної мрії – ​мати люблячих і турботливих маму і тата, жити в щасливій родині, бути здоровими. Тож бути помічником Святого Миколая може кожен, хто має щире серце і бажання творити добро. Щороку Святий Миколай невидимою рукою здійснює найзаповітніші дитячі мрії та приносить у кожну родину щиру втіху і любов. Найбільше за всіх чекають на нього звісно ж діти, які з нетерпінням очікують жаданих «миколайчиків».

Студенти подарували іграшки, канцтовари, матеріали для рукоділля та солодощі вихованцям закладу. Своєю присутністю студенти створили особливу й чарівну атмосферу свята. Вітаючи дітлахів, вони побажали їм здоров’я, успіхів у навчанні і щоб усі їхні мрії та сподівання обов’язково збулися.

Дітлахи із задоволенням отримали бажані гостинці та віддячили гостям святковими творчими виступами, щасливими дитячими посмішками і щирими словами вдячності.

Благодійну акцію проведено при щирій підтримці керівництва Всеукраїнського Європейського Туроператора і його регіонального представництва на Полтавщині. Хотілося б висловити щиру подяку за підтримку акції нашим партнерам: Українській медичній стоматологічній академії, Полтавському університету економіки і торгівлі, загальноосвітній школі № 23, Фітнес-клубу «Rezonans», Бару «Помідор», та іншим, хто не залишився небайдужим та долучився до нашої акції.

Дана акція буде проводитися на постійній основі. Просимо усіх небайдужих й надалі підтримувати нас!

Рекламный отдел и Редакция

ПОЛТАВА: +38(093) 66-09-555, (0532)69-33-77

КРЕМЕНЧУГ: +38(096) 922-20-02

ДНЕПР: +38(096) 235-02-15

facebook.com/groups/kolizey1

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

eco-style-139.jpg eco-style-192.jpg eco-style-225.jpg eco-style-304.jpg eco-style-313.jpg eco-style-348.jpg eco-style-365.jpg eco-style-73.jpg eco-style-82.jpg
http://www.joomant.com