Автор: Колизей Категория: Персона
Печать

На обкладенці 35-го номеру журнала "Колізей" відома співачка Ярослава Кривошеева

Як розпочалася Ваше кар єра і де навчалися?

Ще з дитинства я співаю. А навчалася на студії при хорі ім.Г.Верьовки, у КНУКіМ та КНПУ ім.М.Драгоманова, а нині я аспірантка КНУКіМ. Постійно знаходжусь у творчих пошуках, займаюсь вокалом, вивчаю культуру різних народів.

Ви народились у творчій родині?

Так, моя родина вся співуча і творча. Але  музичної освіти ніхто не має. Дідусь і бабуся – головні екзаменатори. Завжди дивляться мої концерти, слухають пісні, говорять зауваження. Мама – пише сценарії, хоча все життя працювала у школі, а Ніна( менша сестра) взагалі талант. Комусь дістанеться гарна жінка: і вишиває, пише вірші, навчається в Національному Університеті ім.Т.Шевченка (теорія економіки) та паралельно в академії МВД( юрист), ведуча моїх концертів.Так що оголошуємо конкурс для женихів!!!

Як чоловік відноситься до Вашої професії і де Ви познайомилися?


 

Ми з ним познайомилися в Палаці Україна, де я представляла Полтавщину. А моя професія абсолютно не заважає нашим відносинам. Ми постійно поряд на всіх концертах, він зацікавлений моєю творчістю. Та і взагалі я щаслива жінка, що маю такого чоловіка.

Яка повинна бути сучасна жінка?

В першу чергу мудрою і розумною, тому що жінка – берегиня сімейного вогнища. Сильною – бо життя ніколи не буває легким. І талановитою у всіх аспектах.

Що дає Вам сили?

Пісня звичайно і земля.

Які плани на майбутнє Ви будуєте?

В цьому році я святкуватиму ювілей – мені 25! Хочу випустити новий диск, зробити оригінальну фольклорну програму, відзняти кліп, захистити кандидатську. Ось так я зустрічатиму 2014!!!

Ви нещодавно 16 листопада в театрі ім.М.Гоголя зробили сольний концерт, постійно виступаєте на різних збірних концертах. Чи встигаєте Ви відпочити?

Чесно зізнаюсь, в переддень концерту я вечором активно планувала наступний концерт на грудень. Енергії в мене ого-го!!!

Чи маєте Ви справжніх друзів?

Так. Я щаслива, що є люди, які в будь-яку хвилину  мені подадуть руку допомоги. Серед них є і мої вчителі, колеги, рідні та близькі. Я стараюсь себе оточувати «справжніми» людьми. А головний мій девіз:»Роби добро і воно вдвічі більше повернеться». Мабуть ці принципи і дозволяють бачити світ кращим, а життя дарує чудових друзів.

2014 рік був складний і плідний для співачки. Ярослава провела концерт в Колонному залі ім.М.Лисенка у Національній філармонії України, присвячений 200 – річчу Тараса Шевченка. Такий захід  в Україні відбувався вперше, оскільки протягом всього концерту на сцені були присутні три артисти: Герой України – Паламаренко Анатолій Нестерович, який читав поезію Тараса Шевченка, бандурист, народний артист України Роман Гриньків (акомпонував Ярославі і презентував сольні номери гри на бандурі). Ярослава ж співала пісні великого Кобзаря. Артисти не просто виконували  свої функції, а обігравали кожну фразу як високопрофесійні актори. Режисером цього тематичного концерту був професор, народний артист України – Іван Дмитрович Гамкало.

9 травня у Полтаві в Палаці Дозвілля «Листопад» Ярослава організувала концерт для ветеранів ВВ війни, працівників СБУ, Міністерства Оборони України та Міністерства Внутрішніх Справ. У концерті Ярослави взяли участь хор, оркестр та танцювальна група ансамблю Збройних Сил України.

Майдан

Після трагічних подій на Майдані, Ярослава організувала концерт теж в Києві, у Колонному Залі філармонії, в якому прозвучали фольклорні пісні, зібрані нею особисто із усіх областей. Цим співачка хотіла показати, що наша Україна – єдина, неподільна держава.

Не лишилась осторонь і від  концертів, що проводилися по «гарячим місцям» України.  Від червня Ярослава гастролювала містами і селами, де проходили військові операції. Провела безліч концертів по госпіталях, військових частинах, штабах АТО.

- Після  концертів в місцях, де проводяться військові дії, я знайшла багато друзів, подорослішала не на рік, чи два, а, мабуть, на цілих 25. І вкотре переконалась, що наша Україна має справжніх героїв. Після кожного концерту їхала додому  з важким каменем, болем. Мене мучила провина, що там на фронті такі самі люди як я , але я виступила і їду в теплий будинок. А вони захищають наші кордони, віддають свої життя заради нашого благополуччя. Багато моїх знайомих пішли добровольцями на фронт. Великою дивиною для мене була несподіванка зустріти знайомого генерала із Міністерства оборони України, якого знаю вже більше семи років. І сини якого теж обороняють нашу Державу. Також знайома моя лікар - хірург, у якої двоє неповнолітніх дітей, поїхала добровільно в Луганськ щоб надавати медичну допомогу пораненим. І це тільки декілька прикладів. Щоб зрозуміти філософію українців, не потрібно вивчати, шукати якісь теореми, чи говорити що в нас хата скраю. Просто загляньте в очі бійцям і Ви зрозумієте що у нас не все ще втрачено. Що вони не за посади чи нагороди там на передовій – а за покликом душі та серця.

Мій чоловік теж написав рапорт, щоб піти добровольцем. І для мене, як для жінки цей його вчинок найвища вершина прояву патріотизму та небайдужості. Після чого я вирішила записатися на курси снайпера.

«Нескорена»

У співачки вийшов третій аудіодиск, який має назву «Нескорена». А 21 жовтня Ярославі Руденко присвоєно почесне звання Заслужена артистка України!

Мій новий диск має символічну назву: «Не скорена»! Не скорена наша Україна, не скорений наш народ, не скорений наш козацький дух! Сюди увійшли народні пісні та пісні різних авторів. Події в Україні відзначились і на моїй пісенній творчості, тому на диску багато є творів патріотичної тематики.

Ювілейний рік

У 2014 році  Ярославині дідусь із бабусею відсвяткували смарагдове весілля, 55 років спільного сімейного життя. З цієї нагоди, Ярослава влаштувала  в рідному селі Рудка (Полтавської обл.) великий концерт. Також в цьому році мама Ярослави відсвяткувала 50 - річчя, а сама співачка – 25 років! Цей рік для Ярослави справжній ювілейний!

Плани на майбутнє

Зараз співачка готує концерт у Києві, в якому візьмуть участь різні оркестри та ансамблі. Буде багато нових дуетів.  Також зараз ведемо переговори, щодо проведення концертів по західній Україні, а коли на Сході завершуться бойові дії – поїде і туди з виступом! Також Ярослава готується  до поїздки в Торонто, Канаду. Планує там зробити великий концерт для української діаспори. Крім цього, вона навчається у аспірантурі Київського Національного Університету культури і мистецтв та пише дисертаційну роботу на тему: «Творчість Раїси Кириченко». Тому в наступному році їй прийдеться плідно попрацювати.

Новорічне побажання для полтавчан

- Щоб у кожній родині було щастя, теплота відносин та доброти. Щоб із Новорічними святами прийшли до нас в Україну мир і спокій! Дай нам Боже, щоб ми себе відчували гідно і пишалися тим, що є українським народом з глибокою історією і світлим майбутнім. Слава Україні!

Рекламный отдел и Редакция

+38(093) 66-09-555, (0532)69-33-77

Instagram @Poltava.top.people

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

You are here:   HomeПерсонаСлуга закону