Автор: Колизей Категория: Персона
Печать

Ми впевнені, що успіх по-жіночому настільки ж багатогранний, як і сама жінка і ніхто краще неї не зможе про нього розповісти. Тому ми вирішили збирати історії різних жінок, адже кожна з них унікальна, і наповнена особливим змістом. Першою нашою гостею стала Голоскова Оксана - музичний керівник ПДНЗ № 58 «Калинка», учасниця українського народного хору «Калина».

GS: Оксано, розкажіть трохи про себе?

- З самого дитинства моє життя нерозривно пов’язане з музикою: скільки себе пам’ятаю, я завжди співала... Зараз , музика – це моя робота, і моє хобі, і моє натхнення. Адже я стикаюся з нею, і працюючи з дітками як музичний керівник, і коли співаю в хорі, і просто прокидаючись щоранку під улюблену композицію.

Музика для мене – це цілий світ , вона дарує любов, емоції, вона надихає, вона наповнює, вона звучить в душі...

GS: Оксана, без чого Ви не уявляєте своє життя?

- Я не уявляю своє життя без мистецтва, краси, музики, емоцій та експресії.

GS: Що для Вас означає бути успішною?

- Бути успішною для мене – це означає бути щасливою, творити, кохати...

GS: «Сучасна жінка, по –вашому, яка вона?»

 

- Оксана: «Сучасна жінка – вона може бути різною, але чим би вона не займалася вона – красива, доглянута, сексуальна, я думаю, що основне завдання жінки, нести красу в цей світ».

GS: Оксано, як Ви вважаєте, що потрібно жінці, щоб бути красивою?

- Щоб бути красивою, жінці потрібно в першу чергу хотіти бути красивою, адже, краса – це не те що дається раз і назавжди, це щоденна праця і готовність вкладати в себе, а без бажання досить складно не звернути з обраного шляху. Як говорила велика Коко Шанель «Ваше обличчя в двадцять років дано вам природою яким воно буде з плином часу, залежить від вас».

GS: Як Ви вважаєте, чи відрізняється те, що формує успіх для жінки та для чоловіка?

- Чоловікові, щоб бути успішним, важливо бути реалізованим у суспільстві, займатися улюбленою справою, яка приносить не тільки задоволення, але й прибуток , а жінці для того щоб бути успішною важливо відчувати себе щасливою. Чим би не займалася жінка: будь то кар’єра, улюблене хобі або просто догляд за собою; якщо вона щаслива в цьому процесі - її цілком можна вважати успішною.

GS Існує якийсь особливий секрет успіху від Оксани Голосковой?

- Не знаю чи можна це назвати це секретом, але мені важливо прокидаючись вранці, відчувати себе коханою - це запорука гарного настрою, і запасу сил, щоб втілити вже задумане, і натхнення для нових звершень».

GS: І, наостанок, щоб Ви хотіли побажати нашим жінкам?

- Дорогі жінки, будьте просто жінками, насолоджуйтеся цим, оточуйте себе прекрасним, приймайте подарунки і турботу життя, і чоловіків, звичайно.

Рекламный отдел и Редакция

+38(093) 66-09-555, (0532)69-33-77

Instagram @Poltava.top.people

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

You are here:   HomeПерсонаСлуга закону