Автор: Колизей Категория: Красота
Печать

Полтавки відчули себе справжніми королевами під час представлення ексклюзивних та інноваційних новинок від косметичної компанії «Mary Kay». Завдяки консультанткам з краси кожна чарівна гостя заходу мала змогу дізнатися про особливості нанесення візажу, комбінацію трендових відтінків сезону осінь-зима та особливості ліфтинг-макіяжу.

Яке ж свято обходиться без гостей, а гостею жіночого клубу «Glamour» була співачка, лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів Дарія Бєлікова, яка порадувала гламурних леді своїм чарівним співом.

Крім того, витончені леді посмакували замашною кавою, зробили фото на згадку про цей чудовий захід, адже по послуг гостей професійний фотограф та фотозона Dekor Studio від фотографа Наталії Спіріної. На кожну гостю заходу чекав приємний подарунок та безпрограшна лотерея.

Консультанти з краси косметичної компанії «Mary Kay», які організували цей захід, нагадали чарівним учасницям, про необхідність бути красивою, доглянутою, самодостатньою та сильною особистістю. Всього цього навчають консультанти компанії своїх клієнток, для яких з задоволенням проводять безкоштовні майстер-класи з догляду за шкірою, основам макіяжу та підбору власного образу. Окрім цього значну увагу приділяють розвитку жінки як особистості, яка може будувати свою власну справу з компанією, приділяючи при цьому час родині, розвиваючись під час тренінгів, які влаштовують для клієнток запрошують психологів, юристів, бізнес-тренерів.

Нагадуємо, що косметична компанія «Mary Kay», на ринку прямих продаж вже понад 50 років, лише в України 20 років та входить в Топ‑3 Найбільш респектабельних компаній США за версією Reputation Institute і посіла ТОП‑3 місце у світовому рейтингу компаній з прямих продажів, піднявшись з минулорічної 6-ї сходинки завдяки своїм продажам. Компанія також потрапила в топ‑10 найкращих брендів з догляду за шкірою і топ‑15 найкращих брендів з декоративної косметики в світі.

Продукція компанії представлена у 40 країнах світу. Рівень оптових продажів становить 3,5 мільярдів доларів США, а кількість Незалежних Консультантів з краси, що ведуть бізнес з компанією ««Mary Kay», перевищила 4 мільйони людей. Більше 150 000 Незалежних Консультантів з краси у всьому світі отримали автомобіль від Компанії за успішне ведення власного бізнесу з компанією «Mary Kay».

У світі не так багато компаній, що дійсно можуть пишатися такою ж багатою спадщиною, як компанія «Mary Kay». Те, що починалось з ділових якостей Мері Кей Еш і її величезного бажання допомогти жінкам досягти успіху в житті, перетворилося в одну з найбільших косметичних компаній, що працює за методом прямого продажу.

Мері Кей Еш створила свою Компанію на основі Золотого Правила і надавала особливого значення можливості віддавати. Саме тому кожного дня компанія «Mary Kay» реалізує свою місію – ​Покращувати життя жінок і дітей в усьому світі.

 

Рекламный отдел и Редакция

+38(093) 66-09-555, (0532)69-33-77

Instagram @Poltava.top.people

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.